Moda męska

Oferujemy kolekcję męską firm: 

New Men

Od ponad 20 lat Jerzy Gałczyński Firma Produkcyjno Handlowa NEW MEN zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich. W okresie swojej działalności dzięki wysokiemu standardowi wyrobów, konkurencyjności jakościowej i cenowej Firma zdołała zdobyć szacunek i uznanie klientów, które pozwoliły jej uzyskać znaczącą pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Gruntowne analizy potrzeb rynku oraz dostosowanie fasonów produkowanych wyrobów do aktualnych trendów mody doprowadziły do stworzenia kolekcji oferowanych obecnie pod marką NEW MEN Style. NEW MEN Style to kreowanie nowego wizerunku współczesnego mężczyzny. Nasze wyroby są zróżnicowane stylistycznie i każdy mężczyzna znajdzie u nas odpowiedni strój, stosowny do wieku, gustu i upodobań, tak klasycznych jak i awangardowych. Konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, obejmując poza stale rozwijaną i modernizowaną siecią salonów firmowych i partnerów handlowych, nowe rynki zbytu w Europie i innych częściach Świata.  W ofercie firmy ważne miejsce znajduje również kolekcja ślubna i wizytowa z dużym wyborem surdutów, fraków i smokingów. Zajmujemy się też produkcją strojów na zlecenie firm z wielu różnych branż, między innymi hoteli, restauracji, zespołów muzycznych, bractw historycznych, teatru i telewizji. Marka NEW MEN Style jest doceniana przez znane postacie kultury, sztuki, mediów i sportu.

Wilvorst

Cechy charakterystyczne nowej kolekcji: zostaną wyznaczone kodeksy ubioru. Powstaje styl łączący więcej nonszalancji i zmysłowości. Fasony są nadal smukłe, jednak zdają się być o wiele wygodniejsze i swobodne. Innowacyjne rozwiązania w zakresie kieszeni przyczyniają się do stworzenia tego nowego stylu. Kolory i fasony garniturów oraz akcesoriów harmonizują ze sobą w najdrobniejszych szczegółach. Najważniejsza jest jakość materiałów. Najwyższej jakości materiały są miękkie i lejące, tworząc wrażenie niezwykłego szyku. Kontrastujące wyłogi wyznaczają trendy. Paski są nadal popularne. Nowe gładkie lub prawie gładkie materiały, a także mikroprojekty wnoszą powiew świeżości. Kolory to czarny, brązowy i kasztanowy, a także szary, niebieski, srebrny i szampański.

Arax Gazzo

Arax Gazzo  utrzymuje swoje credo: być męskim, lecz nie zapominać o elegancji, być eleganckim bez przesady , albo seksownie, elegancko i męsko.  Kolekcja Arax Gazzo jest mariażem teraźniejszości z przeszłością, nowoczesny desing wykonany według tradycyjnych umiejętności i technik mistrzów krawiectwa. Najważniejsze cechy nowej kolekcji: krótsza marynarka, która wydłuża nogi i zapewnia sylwetkę na czasie oraz materiały z efektami optycznymi. Obok czerni i brązu/beżu widzimy też nowe odcienie szarości. W kolekcji znajduje się wiele dopasowanych koszul i akcesoriów.

Pośród licznych dodatków ślubnych dla panów proponujemy m. in.: koszule, kamizelki, fulary, krawaty, muszniki, spinki, buty.

 

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie oraz akceptację polityki prywatności WIĘCEJ